O nás

Kategórie
 
 
 
 
 

O nás

Dajme prírode zelenú! Sme firma Nabijaj sa, zaoberajúca sa elektromobilitou. V ponuke máme sortiment pre všetky vekové kategórie, od najmenších po najväčších. Vyberte si ten vhodný pre vás a prispejte tak k zlepšeniu životného prostredia, ako to už robia aj v iných vyspelých krajinách. Navyše ušetríte svoj čas a peniaze. Nemusíte stáť v dopravnej špičke, ani čakať na zelenú. My sme zelená!

Aj keď to možno bude znieť ako klišé, je to tak. Rozhodli sme sa totiž zlepšiť naše životné prostredie napríklad aj tým, že budeme šíriť povedomie o možnostiach dopravy, ktorá je vhodná takmer pre každého a zároveň jej používanie neškodí prírode.

Aj preto sme sa rozhodli čo najviac ľuďom sprístupniť možnosti, ako sa prepravovať z miesta na miesto a neškodiť pritom okoliu. Práve to je jednou z výhod našej ponuky elektrických dopravných prostriedkov, ktoré sa aj v zahraničí dostávajú do povedomia ľudí. Po celom svete si ľudia začínajú uvedomovať, že jediná možnosť, ako zabrániť devastácii našej prírody a zachovať životné prostredie aj pre našich potomkov v čo najlepšom stave, je obmedzenie používania motorov na fosílne palivá.

Ak aj vám záleží na prírode, porozmýšľajte. Možno sa elektrická kolobežka  stane vašim obľúbeným spôsobom prepravy. Alebo dajte o nás vedieť ľuďom vo svojom okolí. Možno niekomu urobíte radosť a pritom aspoň trochu pomôžete znižovať znečisťovanie prírody. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia